Vil du ha besøk av Jomfru Maria av Fatima i oktober?

Alle i menigheten som ønsker det kan få besøk av Jomfru Maria av Fatima statuen en dag i oktober. For å få besøk går man inn på menighetens nettside (stansgar.katolsk.no) og finner kalenderen som heter Rosenkrans kalender. Trykk på ønsket dag (som er ledig), deretter på kl 19.00 og fyll ut skjemaet under. Vi ønsker at de som har besøk av Jomfru Maria sender rosenkransbønn fra sitt hjem på menighetens facebook-side kl 19.00, men det er selvsagt frivillig. De som trenger teknisk hjelp til direktesending vil få det. Rosenkransbønnen kan være på norsk eller andre språk. Statuen av jomfru Maria blir i hjemmet til neste dag og må leveres til neste hjem før kl 19.00. Selve overleveringen avtales mellom de personene som har statuen og de som skal få statuen. Kontaktinformasjon til neste person som skal få besøk av Jomfru Maria vil bli sendt på mail.

Leave a Comment

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *