Ukens kunngjøringer

Tirsdag til fredag er det messe kl 18

Tirsdag 18. mars er følgende program i kirken. Kl. 17.40 vesper, kl. 18.00 messe og kl. 18.30 sakramentstilbedelse.Kl. 19.15 er det svingkurs i ungdomskjelleren.
Torsdag 20. mars er det messe kl. 11 etterfulgt av formiddagstreff med mat.
Fredag 21. mars er det skriftemål kl. 17.15 – 17.45, messe kl 18 og korsveiandakt kl. 18.30
Fredag 21. mars kl. 19.00 inviterer St. Ansgar menighetsråd til åpent møte med informasjon om menigheten status etter byggeprosjektet. Det blir presentasjon av menighetens økonomiske status med regnskap og budsjett. Det blir også informasjon om menighetsblad, tur til Trondheim i Olsok 2014 og annet, samt anledning til å spørre om det man lurer på. Det blir også servert mat og vi håper det kan bli en både hyggelig og informativ kveld.

Søndag 23. mars kl. 14 er det messe på polsk på Stella Maris i Mandal
Torsdag 27. mars kl. 19.00 inviterer Caritas St. Ansgar til vårmøte. Tema denne kvelden er påskeskikker i ulike land. Det blir mat og utlodning til inntekt for menigheten. Alle er hjertelig velkommen til en hyggelig samling og Caritas håper mange vil komme!
Det er fortsatt mulig å melde seg på menighetsturen til Trondheim til Olsok (29. juli) 2014. Kontakt Tore Heidenreich.

Leave a Comment

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *