Kunngjøringer søndag 8.juni 2014

Det er menighetsrådsvalg denne helgen og neste helg. Du kan stemme etter messene, ute i gangen. Alle registrerte medlemmer av menigheten som er katolsk konfirmert kan stemme. Er du ikke registrert i menigheten kan du registrere deg samtidig som du stemmer..
Mandag 9. juni blir det Missa Cantata i den ekstraordinære form kl. 14. Det blir ikke andre messer denne dagen.
Tirsdag til fredag er det messe kl. 18
Torsdag også messe kl. 11
Lørdag 14. juni er det siste katekese før sommeren.
1.- 5. klasse fra kl 10 – 14 og 6. – 9. klasse fra kl. 14.00 – 17.00.
Det blir ikke messe kl. 17 denne lørdagen.
Vi minner om sommerens Barneleir Sør for barn i alderen 8 til 11 år. Leiren skal være på Stella Maris i Mandal fra 28. juni til 5. juli. Påmelding i dag! Se plakat og brosjyre i gangen. Ta kontakt med p. Frode for mer informasjon.
Caritas i St. Ansgar menighet trenger flere hjelpere. Er du interessert i å engasjere deg i Caritas? Ta kontakt med Mona Jardim, Sigrid Therese Kornbrekke eller Maria Nhung.

Leave a Comment

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *