Internasjonal dag i St.AnsgarFine damer i diverse nasjonaldrakter. foto: Lars Rekaa

Søndag 24.8  er det internasjonal dag i menigheten. 
Det er messe kl. 11 og kl. 18.  
Det er nå fire år siden forrige gang det var internasjonal dag i menigheten. For flere av dere er dette første gang. Dette er et Caritas-arrangement for å feire menighetens flerkulturelle fellesskap. Det er felles messe og deretter kirkekaffe med mat fra forskjellige land. Er vi heldige blir det også dans og andre opptredener fra forskjellige tradisjoner.

For barna arrangeres det forskjellige leker – voksne kan også få prøve seg, ryktes det 🙂

Sett av dagen, alle er hjertelig velkommen!
Vietnamesisk dans. foot: Lars Rekaa
Fillippinsk stokkedans. Modige jenter! foto: Lars Rekaa

Leave a Comment

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *