Velkommen til Caritashøstmøte!

Torsdag   27. november er alle hjertelig velkommen til 
Caritashøstmøte. Det er lang tradisjon i vår menighet for at Caritasgruppen arrangerer et møte for menigheten om høsten og et om våren. Vi håper mange vil sette av tid til en hyggelig kveld med fellesskap i menigheten. La oss bli bedre kjent med hverandre. 

Vi får besøk av Alexander Golding fra Caritas Norge, kjent fra TV-nyhetene i forbindelse med syklonen på Filippinene for et år siden. Han vil fortelle litt om hva Caritas gjør rundt om i verden, altså hva pengene vi gir går til. Ellers blir det mat og drikke og  utlodning. Ta med mat til å dele, samt en gevinst. Velkommen til en hyggelig kveld i KIGA torsdag. kl. 19

Leave a Comment

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *