Kunngjøringer 10. mai 2015

Tirsdag til fredag er det messe kl. 18.00
Onsdag 13. mai kl. 18.30 er det rosenkransandakt på norsk.  
Torsdag 14. mai er Kristi himmelfartsdag. Det er messepliktig dag i vårt bispedømme og i St. Ansgar kirke blir det messer som på en vanlig søndag, 9.30, 11, 13 og 18
Søndag 17.mai blir det messer som på en vanlig søndag, altså 9.30, 11, 13 og 18.
17. mai kl. 19 blir det grillfest i KIGA med feiring av 17. mai og p. Frodes fødselsdag. Gaver til kirken (til nye messehagler) kan gis ved inngangen. Påmelding innen torsdag ved å skrive seg på liste ved kjøkkenet i KIGA eller ved å ringe kontoret.  
Fredag 22. mai blir det igjen juniorklubb for alle i 3. til 7. klasse. Påmelding innen onsdag 20. mai. Se oppslag med nærmere opplysninger.
Lørdag 20. juni til lørdag 27. juni blir det leir for barn i alderen 8 – 12 år på Stella Maris i Mandal. Se oppslag i gangen og brosjyre med informasjon på norsk, polsk, vietnamesisk og engelsk. Menigheten tilbyr støtte og søskenrabatt. For mer informasjon kontakt pater Frode
I forbindelse med jubileumsåret i menigheten skal det kjøpes inn ti nye messehagler. Hvis det er familier eller enkeltpersoner som kan tenke seg å betale for en av dem som en gave til kirken tas det imot med takk. En messehagel koster 3200 kroner.

Leave a Comment

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *