Les St.Ansgarnytt online!

Prøv! Nå kan menighetsbladet leses her. Under finner dere forrige nummer – hva synes dere? Kom gjerne med en kommentar!
Vi minner om at menighetsbladet ikke lenger sendes pr post med mindre man gir beskjed til menighetskontoret om at man ønsker det. Portoutgiftene er blitt svært høye, og mange har gitt uttrykk for at de ikke bryr seg om å få bladet. Derfor – vil du ha bladet i posten, gi beskjed! Du kan også hente bladet i St.Ansgar når du er der – eller lese det her.
Klikk på det for å gjøre det større.

1 Comment

  1. Anonym

    Jeg synes det er veldig bra at St.Ansgar nytt endelig kommer i elektronisk form, dette er noe jeg personlig har etterlengtet lenge. Det er morro for oss som bor et stykke fra menigheten å kunne føgle med på hva som foregår i menigheten i hjembyen.

    Reply

Leave a Comment

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *